La Livia jest odpowiedzią na potrzeby kobiet. U podstaw idei salonu leżą osobiste doświadczenia i długotrwałe (15 lat!!!) Poszukiwania skutecznych rozwiązań kosmetologicznych pomysłodawczyni i właścicielki salonu Moniki Jochem Kurpińska.

Nazywam się Monika Jochem Kurpińska. Prywatnie jestem matką a zawodowo pasjonatką - łączącą pasję i życie zawodowe, jakim jest kosmetologia.
Ukończyłam Akademię Kosmetyczną w Hanowerze i spełniły się moje zawodowe marzenia, bo zaraz po ukończeniu tej szkoły szybko rozpoczęłam przygodę z kosmetologią… zwłaszcza, że miałam okazje dotknąć kosmetologii u źródeł:
Naturalne kosmetyki na bazie aloesu na wyspach Kanaryjskich czy olejki Marokańskie właśnie w Maroku.
Jednak wiem, że dla moich klientów liczą się głównie moje umiejętności i pasja. Uważam, że żaden kosmetyk nie zastąpi technologii XXI wieku, ale również nie ma technologii, która zastąpi dobry kosmetyk.

Stosuję wiele nowoczesnych technologii w powiązaniu z klasycznymi kosmetykami i ciągle uzupełniam je nowymi rozwiązaniami. Firmę założyłam z potrzeby ciągłego rozwoju. Moje długotrwałe poszukiwania skutecznych rozwiązań kosmetologicznych nie kończą się na technologii fal elektromagnetycznych czy koagulacji.
Ciągle pracuję nad formułami, z którymi spotkałam się w moich podróżach.

Podróże są moim źródłem wiedzy i motorem do przyszłości. Znajomość różnych kultur i doświadczeń z nimi, łączę z moim zawodem i poznaniem technik kosmetologicznych. Dzięki nim mam się czym dzielić z innymi.

Jako absolwentka Fernstudienakademie w Münster na kierunku: Dozentin in der Erwachsenenbildung - pracowałam, jako kosmetyczka w jednej z największych aptek w Hildesheimie, oraz w gabinecie kosmetyki naturalnej w Gronau. To doświadczenie zaprowadziło mnie do miejscowości sanatoryjnej Bad Salzdetfurth gdzie pracowałam i dalej zdobywałam doświadczenie w dziedzinie kosmetologii.

Dlaczego robię to, co robię TUTAJ? Staram się żyć w harmonii, dlatego wróciłam do polski, aby rozwijać się dalej nie odrywając się od przeszłości.

Moje motto: Prawdziwe piękno pochodzi z natury

Moje doświadczenie biznesowe rozpoczęło się bardzo wcześnie, bo zaraz po ukończeniu Akademii w Hanowerze. Od 2007 roku prowadziłam własny gabinet kosmetyczny w Niemczech. Prowadzenie gabinetu kosmetologicznego zaowocowało wieloma dyplomami i certyfikatami, takimi jak Visagio-College w Berlinie czy Paracelsus Heilprakerschulen. Współpracowałam również z niemiecka firmą SOLENI prezentując dla nich na targach w Monachium sprzęt kosmetyczny. W okresie, kiedy zostałam mamą wspaniałej córki, moje sprawy biznesowe odeszły na drugi plan i przestałam prowadzić działalność gospodarczą. Rozwijałam i rozwijam moja pasję bez przerwy i na wielu płaszczyznach. Moja oferta najnowszych zabiegów kosmetycznych, estetycznych i odchudzających nieustannie ulega rozwojowi tak jak zmienia się wiedza i technologia w tej dziedzinie. Oprócz samych zabiegów staram się nauczyć swoich klientów mojego holistycznego podejścia do dbania o siebie.  W swojej pracy uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy, co jest efektem, kiedy ktoś poczuję się lepiej „w swojej skórze”, dlatego: pozwól o siebie zadbać – odwiedź mnie w La Livia. Możemy zacząć od rozmowy.

DYPLOMY I CERTYFIKATY