WYBIELANIE ZĘBÓW

 

 


Wybielanie zębów 250 PLN

 

 

  Kosmetyczne wybielanie zębów

Polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach. W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany, naturalny żel, którego działanie jest aktywowane przez światło specjalnej lampy LED. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażniania dziąseł. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Jeden zabieg rozjaśnia zęby średnio od 2-8 tonów. Na zębach martwych oraz o naturalnie ciemnym kolorze kości (szarym, brązowym), nie ma możliwości osiągnięcia efektu śnieżnobiałych zębów.

Czym różni się kosmetyczne wybielanie zębów od stomatologicznego?

Po pierwsze zastosowanym preparatem.
W gabinetach stomatologicznych do wybielania stosowane są żele z wysokoprocentową zawartością nadtlenku wodoru( chemicznego wybielacza stosowanego m. in. w preparatach chemii gospodarczej). Formuła Smileffect jako jedyna nie zawiera nadtlenku wodoru. W przypadku zastosowania nadtlenku wodoru efektem ubocznym jest ból i nadwrażliwość zębów i dziąseł oraz konieczność długotrwałego stosowania tzw. "białej diety". Podczas wybielania Smileffect tego rodzaju problemy nie występują. Zabieg jest komfortowy i całkowicie bezpieczny.

Po drugie ceną.
W gabinecie stomatologicznym zabieg kosztuje ok 1500 zł. Nasza cena to około 290 zł.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
• nadwrażliwość na światło oraz przyjmowanie leków fotouczulających
• choroby nowotworowe oraz osoby w trakcie chemioterapii
• ciąża i karmienie piersią
• zaawansowana próchnica, zęby w stanie leczenia
• brak możliwości oddychania przez nos
• wiek poniżej 18 lat( za zgodą rodziców)

Jak często można powtarzać zabieg?
Można wykonać i dwa zabiegi pod rząd, jeśli chcemy osiągnąć bardziej spektakularne efekty. Najczęściej klienci powtarzają zabieg co 1-3 miesiące.