La Livia jest odpowiedzią na potrzeby kobiet. U podstaw idei salonu leżą osobiste doświadczenia i długotrwałe ( 15 lat!!! ) poszukiwania skutecznych rozwiązań kosmetologicznych pomysłodawczyni i właścicielki salonu Moniki Jochem Kurpińska. Nazywam się Monika Jochem Kurpińska. Prywatnie jestem matką a zawodowo pasjonatką - łączącą pasję i życie zawodowe, jakim jest kosmetologia.
Ukończyłam Akademię Kosmetyczną w Hanowerze i spełniły się moje zawodowe marzenia, bo zaraz po ukończeniu tej szkoły szybko rozpoczęłam przygodę z kosmetologią… zwłaszcza, że miałam okazje dotknąć kosmetologii u źródeł: Naturalne kosmetyki na bazie aloesu na wyspach Kanaryjskich czy olejki Marokańskie właśnie w Maroku.

POZNAJ MNIE DYPLOMY I CERTYFIKATY

Piękno w niższej cenie...

PROMOCJA

W tym miesiącu proponujemy zabieg wybielania zębów w promocyjnych cenach, serdecznie zapraszamy

 

Propozycja zabiegów dla Twojego ciala...

ZABIEGI

Zabiegi estetyczne
Zabiegi na twarz
Wybielanie zębów
Depilacja
Zabiegi odchudzające
Masaże
Przedłużanie rzęs
Mikropigmentacja
Zabiegi dłoni i stóp

 

pracujemy  z najlepszymi

KOSMETYKI

Zapraszamy do naszego salonu, odnajdą Państwo u nas kosmetyki najwyższej jakości marki Clarena, które gwarantują skuteczność w pielęgnacji domowej. W najbliższym czasie do swojej oferty wprowadzimy kosmetyki równie znanych firm

KATALOG KOSMETYKÓW
SKLEP La Livia cosmetics

Zaskocz bliskich... i podaruj trochę piękna...

BONY PODARUNKOWE

Szukasz niezapomnianego prezentu? Podaruj wyjątkowy upominek, bon podarunkowy to niewątpliwie ekskluzywny prezent, który każdy obdarowany odbierze jako miły i szczery gest. Bon podarunkowy dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać każdy zabieg z naszej oferty lub przeznaczyć dowolną kwotę.
Bony podarunkowe można zakupić w naszym salonie. 

Tu nas znajdziesz

Kontakt

ul. Cicha 33, 47-143 Ujazd

lalivia1@o2.pl

+48 535 858 539